Author Archive intermarium_adm

ОЛІМПІАДА ІЗ ЗНАНЬ ПРО БЕЗПЕКУ І ОБОРОНУ

Вчора, 7 грудня, в Люблінському Університеті імені Марії Кюрі-Склодовської відбулось вручення нагород найкращим учасникам олімпіади із знань про безпеку і оборону.
Під час заходу також виступив віце-президент ініціативи «Академічний Легіон» і учасник конференцій Групи Сприяння проекту Міжмор’я Даміан Дуда.

Read More

Почему Интермариум? – Интервью с Еленой Семенякой, международным секретарем Нацкорпуса

Пропонуємо Вашій увазі інтерв’ю з Оленою Семенякою, міжнародним секретарем Національного Корпусу й керівником проекту «Блок міжнародних відносин» партії. Коло питань, піднятих в інтерв’ю, виходять за межі власне української проблематики, значною мірою обертаючись навколо Інтермаріуму як геополітичної й культурно-цивілізаційної альтернативи не лише мультикультурному ЄС, а передусім неоєвразійській РФ. Спілкувався Алексей Рейнс.

Read More

National Corps commemorated ally Swedish King Charles XII

Today, the Poltava branch of National Corps joined the commemoration in honor of Charles XII of Sweden held by Swedish patriots in Stockholm. Participants remembered the hero king at the Monument to the Swedes from the Swedes erected on the initiative of the Swedes in the midst of the field where the Battle of Poltava in 1709 unfolded.

Read More

ВОЄННИЙ СТАН І ПРОВОКАЦІЇ РФ НА УКРАЇНСЬКО — ПОЛЬСЬКОМУ ПРИКОРДОННІ.

Дії РФ не обмежилися провокацією і нападом на українські судна в Керченській протоці, 26 листопада також відбулися спроби дестабілізувати ситуацію в прикордонних районах України і Польщі.

Read More

Делегація Національного Корпусу відвідала конференцію «Інтервенція Росії в Чорному та Азовському морях: як запобігти російській морській агресії проти України»

Сьогодні, 28 листопада 2018 р., у прес-центрі Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв (GDIP Media Center) відбулася змістовна й високопрофесійна конференція «Інтервенція Росії в Чорному та Азовському морях: як запобігти російській морській агресії проти України». Анонсована до ескалації подій у Азовському морі, вона стала майданчиком не тільки для пошуку шляхів виходу з кризи, а й протидії дезінформації українського суспільства та міжнародної спільноти, що відбувається в тому числі й з вини МЗС України.

Read More

Фанат Легії Варшава: 100 років боїв за Львів

Зважаючи на останні контроверсії, пов’язані з фаєрами і банером «Львів — духовне серце Вроцлава», який вивісили
фанати вроцлавського клубу Шльонськ Вроцлав на цвинтарі Орлят 11.11.2018, а також експозицією біло-червоного прапора з надписом «Львів — колиска польського футболу» з гербами львівських Чорних, Погоні і Лехії на матчі у Гданську, користуючись нагодою, хочемо пояснити Вам специфіку польського сентименту до Львова і тієї польської культурної спадщини, що залишилась в Україні.

Read More

Контроль над морем – фундамент глобального лідерства та національної безпеки України

«Хто контролює хвилі, той контролює світ»

(с) Альфред Тейєр Мехен

Говорячи про національну та регіональну безпеку України в жодному випадку не можна ігнорувати роль ВМФ, авіаносців,  та міжрегіональної системи протиповітряної оборони. Для кращого пояснення ролі могутнього флоту, варто звернутись до кількох зразкових історичних прикладів. Інвестиції у флот Великобританії стали основою економічної, військової, та геополітичної могутності Британської Імперії. Незважаючи на морський статус, Англія не була лідером великих географічних відкриттів, як для прикладу Іспанія і Португалія.  Активний розвиток британського флоту розпочинається у 17-му столітті, саме тоді Об’єднане Королівство розпочинає конкуренцію за морську гегемонію з голландцями і французами. Кожен захоплений острів одразу ж стає поселенням і британською військовою та торговою базою, що не лише сприяє економічному розвитку Британської Імперії, але й дозволяє контролювати Середземне море, Атлантичний океан, та значну частину Вест-Індії.

Read More

АКЦІЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ У ВАРШАВІ

24-25 листопада Україна вшановує жертв Голодомору 1932-33 років, спровокованого цілеспрямованою політикою Сталіна з метою знищити рух опору радянській владі та загнати селян у колгоспи.

Read More

«Ukrainian-Polish relations during the war in Donbas» — meeting in Warsaw University

On Thursday, November 15, at the University of Warsaw there was a meeting of members of the scientific community of the Faculty of Eastern European Studies with Vladyslav Kovalchuk, the international representative of the «National Corps» Party. The theme of the meeting was the development of Ukrainian-Polish relations during the war in Donbas. During the meeting students learned about the development of the Azov Movement from the pre-revolutionary structures of the Ukrainian civil organization ‘Patriot of Ukraine’ to the Revolution of Dignity and the formation of the Azov regiment. In the first part of the speech, all present were able to learn a number of interesting facts about the military and political dimension of activities the Azov movement carries out, its international projects, as well as its participation in state-building processes.

Read More

Хвилі — Кύματα (документальний фільм)

«The Waves» (with Eng. subtitles) — a short film made by «Zmist» studio together with the «Azov» Civil Corps and NGO «Maidan of Foreign Affairs.» The film tells the story of a Greek minority in Ukraine, as well as Stalin’s repressions and deportations of Greeks from Crimea by Soviet authorities.

«Хвилі» (з англ. субтитрами) — короткометражний фільм, знятий студією «Zmist» разом із Цивільним Корпусом «Азов» і ГО «Maidan of Foreign Affairs», який розповідає про сталінські репресії та депортації грецької меншини в Україні з Криму, організовані радянською владою.