Оборона

Category Archive Оборона

Національний Корпус взяв участь у присвячених Міжмор’ю заходах у Латвії

14-15 вересня Національний Корпус відвідав низку заходів у Латвії в складі української делегації разом з ВО Свобода та вокалістом рок-гурту «Широкий Лан» Святославом Бойко, відповідальним за музичну програму візиту.

Латвія – країна, що не лише підтримує Україну в протистоянні з Російською Федерацією, а й змушена протидіяти гібридній війні Кремля навколо прав російської меншини в Латвії (а в деяких містах точніше говорити вже про більшість) на «культурне самовизначення». Щонайменше четверо латвійських добровольців загинули на фронті, воюючи за Україну.

Read More

Даміан Дуда про оборонну співпрацю між Україною та Польщею (UA, EN)

13 жовтня в Києві відбудеться вже 3-тя конференція Групи сприяння розбудові Інтермаріуму. З часу проведення 2-ї конференції ми мали змогу пересвідчитись у тому, що не варто недооцінювати загрозливість конфлікту історичних наративів, який працює в інтересах ворогів Міжмор’я. Проте геополітична й оборонна співпраця між Україною та Польщею триває й вийде на новий рівень цього жовтня.

Read More

Intermarium as a Laboratory of European Archeofuturism (VIDEO+Text)

 

At the first glance, Intermarium is a crossroads of extremes, differences, contrasts: West and East, North and South. However, a transitive meaning of this «inter» can attain a negative shade of peripheral and secondary territories which are «no longer Asia but not yet Europe.»

Read More