«Українсько-польські відносини в період війни на Донбасі» — зустріч у Варшавському Університеті

В четвер, 15 листопада, у Варшавському Університеті відбулась зустріч членів наукового кола факультету східноєвропейських студій з міжнародним представником партії «Національний Корпус» Ковальчуком Владиславом. Темою зустрічі був розвиток українсько-польських відносин в період війни на Донбасі.В ході зустрічі студенти дізнались про розвиток Азовського Руху від дореволюційних структур ВГО «Патріот України» до Революції Гідності і утворення полку «АЗОВ». В першій частині виступу всі присутні мали змогу дізнатись ряд цікавих фактів про військовий і політичний вимір діяльності Азовського Руху, міжнародні проекти, а також його участь у державотворчих процесах.


Друга частина виступу була присвячена метаполітичним проектам, низовій співпраці між українськими і польськими націоналістами, зокрема спільним акціям, націленим на історичне примирення, а також постійним спробам як шовіністів, так і третіх сил перешкодити українсько-польському порозумінню.


Окрему увагу приділили проекту Інтермаріум, зокрема вже трьом конференціям, на які прибуває щоразу більше симпатиків із Польщі. В цій частині доповідач розповів, про те, перед якими загрозами стоїть Центральна і Східна Європа, необхідність інтеграції держав, що пережили той самий досвід комунізму, а також брак знань по темі східноєвропейських політичних реалій у Західній Європі, що породжує не лише нерозуміння, але й недооцінку світової загрози, якою є РФ.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *