ВОЄННИЙ СТАН І ПРОВОКАЦІЇ РФ НА УКРАЇНСЬКО — ПОЛЬСЬКОМУ ПРИКОРДОННІ.

Дії РФ не обмежилися провокацією і нападом на українські судна в Керченській протоці, 26 листопада також відбулися спроби дестабілізувати ситуацію в прикордонних районах України і Польщі.

В понеділок, 26.11.2018, жителі Люблінського та Підкарпатського воєводств отримали sms — повідомлення наступного змісту:

„Увага!
Чоловіки від 18 до 65
років, що проживають на території муніципалітету Дукла, зобов’язані прийти до адміністрації муніципалітету 27 листопада о 10:00 у зв’язку з кризовою ситуацією в Україні.
Всіх, хто прибув, просимо очікувати подальших вказівок.
Урядовий Центр Безпеки»

Як йдеться у польських ЗМІ і коментарях УЦБ, хтось вирішив використати систему термінового повідомлення про надзвичайні ситуації, щоб організувати фальшиву мобілізацію до армії.

Сама ж програма поки що знаходиться у тестовому режимі і не є офіційно затверджена.

Через деякий час від Урядового Центру Безпеки прийшло спростування, в якому стверджувалося, що подібні sms повідомлення є провокацією, а справою займається поліція і Агентство Внутрішньої Безпеки.

Варто зазначити, що схожі повідомлення з проханням з’явитися у військомати отримали також мешканці тих областей України, де було введено військовий стан.

На разі слідство встановлює, хто несе відповідальність за фальшиву мобілізацію, поки що лише відомо, що sms відсилали не з території Польщі.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *